Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

GŁOSOWANIE

Miss powinna zostać:

GŁOSOWANIE Vote_lcap29%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 9% [ 1 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap227%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 27% [ 3 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap29%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 9% [ 1 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap29%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 9% [ 1 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap29%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 9% [ 1 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap20%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 0% [ 0 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap20%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 0% [ 0 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap227%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 27% [ 3 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap20%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 0% [ 0 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap29%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 9% [ 1 ]
GŁOSOWANIE Vote_lcap20%GŁOSOWANIE Vote_rcap2 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 11

Poll closed

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1GŁOSOWANIE Empty GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 4:26 pm

Mistrz Gry

Mistrz Gry

W tym temacie przyjmowane są zgłoszenia kandydatek na Miss





By zgłosić swoją postać (możecie nawet zgłosić wszystkie swoje panie!), należy podążać za poniższą instrukcją:

    1. Wstawić 4 fotografie kandydatki, w tym jedno zdjęcie portretowe i całej sylwetki.

    2. Wstawić jednego gifa z kandydatką -OPCJONALNE

    3. Odpowiedzieć na pytania w ankiecie + zaprezentować talent (w opisie słownym/rysunkiem/filmikiem)







Kod ankiety:

Kod:
[b]Pytanie 1:[/b] Co zrobić by na swiecie panował pokój?

[b]Pytanie 2:[/b] Jeśli Bóg jest wszechmocny, to czy może stworzyć kamień, którego sam nie będzie w stanie podnieść?

[b]Pytanie 3:[/b] Co czuje motyl w brzuchu, kiedy się zakocha?

[b]Pytanie 4:[/b] Gdyby prezydent był homoseksualistą, to czy jego mąż byłby pierwszym mężczyzną?

[b]Pytanie 5:[/b] Gdybyś była mężczyzną jakim trudniłabyś się zawodem?

[b]Pytanie 6:[/b] Opisz swoją idealną randkę!

[b]Pytanie 7:[/b] Człowiek, który odkrył, że krowa daje mleko - czego on od niej właściwie od niej chciał?

[b]Pytanie 8:[/b] CZY KOCHASZ NIBI?

[b]+ zadanie bonusowe...[/b] zaprezentuj swój talent!







Pamiętajcie - to w tym temacie składacie kandydatury!




ZACZYNAMY GŁOSOWANIE!
ZAMYKAMY ZGŁOSZENIA!

JEDEN GRACZ = JEDEN GŁOS!

Ankieta trwa 3 dni!

http://oldwhiskey.my-rpg.com

2GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 8:49 pm

Gość


Gość

Cześć, jestem Sophie Palin.

GŁOSOWANIE Beye8l

GŁOSOWANIE Tumblr_mfaaamn56x1rrv5pyo1_250

Pytanie 1: Zlikwidować głód i bezrobocie. Niech głodni zjedzą bezrobotnych i po sprawie.

Pytanie 2: Bóg nie istnieje, a nawet jeśli, to po chuj mu taki kamlot?

Pytanie 3: Ludziki?

Pytanie 4: No nie, bo prezydent byłby pierwszym. Mąż byłby drugim. Kurde, podchwytliwe.

Pytanie 5: Ściganiem zbirów i bzykaniem.

Pytanie 6: Whisky, w miarę klejąca się rozmowa (opcjonalnie) i dobry facet w łóżku.

Pytanie 7: Tego, czego nie dała mu żona.

Pytanie 8: Jeśli jest za to nagroda specjalna, to tak, bardzo, całym moim skamieniałym sercem.

+ zadanie bonusowe... zginu zginu hopsa hopa
GŁOSOWANIE Tumblr_mm4sk2nSKo1s555sno1_500
GŁOSOWANIE Tumblr_m77s8poRT51qklnzlo1_400

3GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 8:59 pm

Gość


Gość

GŁOSOWANIE Go700_Bez-nazwy-3

Pytanie 1: Co zrobić by na świecie panował pokój?

Wszystkich zajebać.

Pytanie 2: Jeśli Bóg jest wszechmocny, to czy może stworzyć kamień, którego sam nie będzie w stanie podnieść?

Ktoś mi w końcu powie kto to jest ten cały Bóg?! To wasz jakiś szaman, czy co? Skoro jest taki wszechmocny, to chciałabym się z nim napić.

Pytanie 3: Co czuje motyl w brzuchu, kiedy się zakocha?

Nie wiem kurwa. Może ma sraczkę.

Pytanie 4: Gdyby prezydent był homoseksualistą, to czy jego mąż byłby pierwszym mężczyzną?

Z pewnością byłby pierwszym mężczyzną do dymania, hehehe.

Pytanie 5: Gdybyś była mężczyzną jakim trudniłabyś się zawodem?

Eeee… myślę, że robiłabym to samo co robię teraz (z takim wyjątkiem, że pewnie przeruchałabym Roisin).

Pytanie 6: Opisz swoją idealną randkę!

Gdy biegniemy razem leśnych duktów szlakiem, próbujemy jagód w pełnych słońca dni, nurzamy się w tych skarbach niezmierzonych…

Pytanie 7: Człowiek, który odkrył, że krowa daje mleko - czego on od niej właściwie od niej chciał?

Pogilać?

Pytanie 8: CZY KOCHASZ NIBI?

Poproszę pytanie do przyjaciela.

+ zadanie bonusowe... zaprezentuj swój talent!


GŁOSOWANIE H29A70915

4GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 9:20 pm

Gość


Gość

Dzień dobry państwu. Beatrice Whittmore.
GŁOSOWANIE VOfaIiY
GŁOSOWANIE SU061CM
GŁOSOWANIE KPnaRY0
GŁOSOWANIE WBYx2Sz

Pytanie 1: Co zrobić by na swiecie panował pokój?
Zniszczyć broń.

Pytanie 2: Jeśli Bóg jest wszechmocny, to czy może stworzyć kamień, którego sam nie będzie w stanie podnieść?
Oczywiście. Musiałby tylko nie chcieć go podnieść, bo gdyby chciał, na pewno by go podniósł.

Pytanie 3: Co czuje motyl w brzuchu, kiedy się zakocha?
Motyl nie może się zakochać.

Pytanie 4: Gdyby prezydent był homoseksualistą, to czy jego mąż byłby pierwszym mężczyzną?
Prawdopodobnie tak. Śmiem jednak wątpić, by ludzie wybrali na prezydenta homoseksualistę.

Pytanie 5: Gdybyś była mężczyzną jakim trudniłabyś się zawodem?
Zarządzałabym plantacjami, jak mój ojciec. To znaczy, byłabym urzędnikiem, pilnowała pracujących pode mną ludzi...

Pytanie 6: Opisz swoją idealną randkę!
Mężczyzna mojego życia musiałby przyjść do mnie i już zostać, nie odchodzić i nie umierać. Mógłby się oświadczyć przy okazji.

Pytanie 7: Człowiek, który odkrył, że krowa daje mleko - czego on właściwie od niej chciał?
Chciał ją wydoić.

Pytanie 8: CZY KOCHASZ NIBI?
Bardzo. Całym serduszkiem.

+ zadanie bonusowe... zaprezentuj swój talent!
Ładnie śpiewam.

5GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 9:23 pm

Gość


Gość

Poppy Pines!


GŁOSOWANIE 1hrxbq

GŁOSOWANIE Zyh8wx



Pytanie 1: Co zrobić by na świecie panował pokój?

Każdy powinien dostać szczeniaczka i paczkę cukierków. Od razu by się uśmiechnęli, a szczęśliwi ludzie wojen nie prowadzą.

Pytanie 2: Jeśli Bóg jest wszechmocny, to czy może stworzyć kamień, którego sam nie będzie w stanie podnieść?

To by była dla niego próba. Ale to by znaczyło, ze on też podlega swoim prawom. Znaczy. Chyba podlega.
Ale.
Po co.
Po co mu taki kamyk?
Może po to by pokazać ludziom, ze on tez ma słabości? Ale po cóż, przecież to by znaczyło, że jednak nie jest wszechmocny. Czyli jednocześnie nie mógłby stworzyć takiego kamienia. Więc jeśli stworzy to udowodni, ze nie potrafi!
Och, Boziu!


Pytanie 3: Co czuje motyl w brzuchu, kiedy się zakocha?

Człowieki.

Pytanie 4: Gdyby prezydent był homoseksualistą, to czy jego mąż byłby pierwszym mężczyzną?

To byłby pierwszy Damek.

Pytanie 5: Gdybyś była mężczyzną jakim trudniłabyś się zawodem?

Byłabym kowalem. Robiłabym najlepsze podkowy w mieście i świeczniki... co tam w mieście! Ludzie z całego stanu by się do mnie zjeżdżali, by zobaczyć jak kuję żelazo póki gorące.

Pytanie 6: Opisz swoją idealną randkę!

Na sianku.

Pytanie 7: Człowiek, który odkrył, że krowa daje mleko - czego on od niej właściwie od niej chciał?

Być dla niej miłym..?

Pytanie 8: CZY KOCHASZ NIBI?

A kto to?


+ zadanie bonusowe... zaprezentuj swój talent!

Narysowałam kredą na tablicy nowy projekt sukienki.

GŁOSOWANIE 29kqudu



Ostatnio zmieniony przez Poppy Pines dnia Pon Maj 27, 2013 9:35 pm, w całości zmieniany 3 razy

6GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 9:24 pm

Gość


Gość

Witam, nazywam się Giselle Gilmore. Pochodzę z Francji i mam nadzieję, że spodobają się państwu moje odpowiedzi. Dziękuję

GŁOSOWANIE Tumblr_m3hn7o6cki1qko769o1_500
GŁOSOWANIE Anzwv9

Pytanie 1: Przede wszystkim każdy człowiek powinien pohamować swoje brzydkie żądze i pragnienia. Powinien dumnie i godnie reprezentować rodzinę, a jeśli jej nie ma, to siebie. Zlikwidowałabym przemoc i wojny, ponieważ w niczym one nie pomagają. Kobiety powinny mieć więcej praw, na przykład decydowania o imionach dzieci i o przedmiotach, których chcą się uczyć, bo wiele z nich bez takiej możliwości się buntuje i przynosi hańbę rodzinie, która popada w patologię i szerzy zło na świecie. Nikt nie powinien chodzić głodny, bo głodni ludzie robią straszne rzeczy, napadają i zabijają ludzi, tak samo zachłanni. Zachłannych ludzi wysłałabym na przymusową naukę racjonalnego gospodarowania swoimi dobrami tak, by wiedzieli, że nie potrzebują więcej. Dziękuję.

Pytanie 2: Uważam, iż jest to możliwe. Bóg mógłby stworzyć wszystko, nawet kogoś bardziej wszechmocnego niż on, a to byłby wciąż ten sam Bóg i to jest piękne. Dziękuję.

Pytanie 3: Najpewniej czuje miłość, tak jak człowiek! Cytując wspaniałego poetę pochodzenia angielskiego, Johna Keatsa Chciałbym, żebyśmy byli motylami i żyli niewiele ponad trzy letnie dni. Trzy dni życia z Tobą dałoby mi więcej rozkoszy niż 50 lat bez Ciebie. Motyle kochają bardziej i mocniej, ponieważ ich życie jest krótkie, cieszą się więc każdą chwilą. Chociaż osobiście uważam, że pan Keats niepotrzebnie użył tu słowa "rozkosz", może ono budzić złe skojarzenia. Dziękuję.

Pytanie 4: Przepraszam... Kim? Nie, nie, dziękuję, proszę nie tłumaczyć, ja po prostu... Miłość to jest miłość, ale Bóg nie stworzył mężczyzny dla drugiego mężczyzny, tylko dla kobiety! Miałam na myśli oczywiście, że stworzył kobietę dla mężczyzny. Skoro miał taki plan i stworzył dwójkę idealnych istot, czemu się przeciwstawiać jego woli? Dziękuję.

Pytanie 5: Zapewne bardzo poważanym, wymagającym dokładnej i sumiennej pracy, wiedzy oraz doświadczenia, które zdobywałabym codziennie. Mogłabym być politykiem, jednak nie jednym z tych, którzy dużo krzyczą, a mało robią, a naprawdę ulepszałabym kraj! Mogłabym być również przedsiębiorcą, uczciwym i łaskawym. Myślę, że w każdym bezpiecznym zawodzie, który nie łamałby prawa, odnalazłabym się znakomicie, gdyż nie ma rzeczy niemożliwych! Dziękuję.

Pytanie 6: GŁOSOWANIE Tumblr_mlsme4SeaD1qc8ix2o2_500
Właśnie tak uważam! Idealny ubiór na randkę jest bardzo ważny, gdyż nie chcemy zgorszyć partnera, ani dać mu do zrozumienia, że traktujemy go z dystansem.
Do tego wybrałabym się do jakiejś ładnej restauracji, gdzieś gdzie przesiadują tylko porządni ludzie. Zamówiłabym cienki plaster polędwicy z warzywami, aby się nie przejeść, a do tego lampkę francuskiego wina, koniecznie wytrawnego. Jeśli byłaby to pierwsza randka, czułabym się pewniej z asystą, jednak nie jest to konieczne, gdyż umiem się zachować, a kawaler, którego bym wybrała na takie wydarzenie, również by umiał. Dziękuję.

Pytanie 7: Och... On... On chciał... Na pewno był spragniony! A widział, jak cielaki piją mleko! Tak, od razu skojarzył, że to tak, jak niemowlę pije mleko matki, a że był bardzo mądrym człowiekiem, szybko wpadł na pomysł, jak zdobyć ten życiodajny napój! Dziękuję.

Pytanie 8: Tak! Kocham wszystkich ludzi na świecie, nawet jeśli są tacy, którzy na to nie zasługują - chociaż o tym zadecyduje już Bóg. Uważam jednak, że każdego powinniśmy kochać jak siebie samego, jednak nie zawsze powinniśmy okazywać to w... Cielesny sposób. W każdym razie, chciałam zaznaczyć, że kocham również Nibi. Dziękuję.

+ zadanie bonusowe...



Ostatnio zmieniony przez Giselle Gilmore dnia Wto Maj 28, 2013 5:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

7GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 10:25 pm

Gość


Gość

GŁOSOWANIE Tumblr_ma27j232tQ1qe4ixoo1_500
GŁOSOWANIE BeyMmMx


Pytanie 1: Każdy powinien dobrze zjeść. Ludzie najedzeni są szczęśliwi, więc nie potrzebują wojen i nie muszą się złościć.

Pytanie 2: To pytanie jest tak trudne, że aż go nie rozumiem. Bóg może wszystko!

Pytanie 3: Czuje przebierających nogami małych ludzi! Biegają oni radośnie po brzuchu, machając swoimi małymi rączkami i popiskują radośnie co jakis czas podskakując.

Pytanie 4: Prezydent nie może być homoseksualistą, ponieważ to byłby skandal! Cały kraj by plotkował, wiadomość taka obiegłaby cały świat i dotarła do takich krajów jak Europa czy Paryż!

Pytanie 5: Gdybym była mężczyzną, to byłabym bogatym i przystojnym hrabią, który podróżuje po świecie i ma wiele przygód. Poznałabym wtedy piekną, mądrą i skromną kucharkę z małego miasteczka i zakochałabym się w niej za zabój. Zostałaby moją żoną i żylibyśmy długo i szczęśliwie we wspaniałym pałacu!

Pytanie 6: Hrabia z dalekich stron, albo książę podchodzi do mojego okna z bukietem pięknych kwiatów i pyta jak minął mi dzień. Potem zapraszam go do ogrodu, gdzie czekają ciastka, czekolada i herbata. Rozmawiamy o ciekawych rzeczach i jego przygodach w dalekim świecie. słońce jasno świeci, niebo jest czyste, kwiaty pachną i nikt nie zachowuje się nieprzyzwoicie! A jeśli hrabia zachowa się nieodpowiednio, to mu przypierdolę rondelkiem. Znaczy... nie nie! Tego ostatniego zdania nie było!

Pytanie 7: Chciał pociągnąć za cyca. Pewnie był jakimś zboczeńcem, dewiantem, chorym człowiekiem i siał zgorszenie w całym mieście! Dlatego też szybko po tym incydencie wyniósł się gdzieś daleko, daleko, ponieważ cały palił się ze wstydu za to, co zrobił. Z drugiej strony, dobrze, że to odkrył, przecież mleko jest tak potrzebne by wszystkie dzieci rosły zdrowo, a czekolada była smaczna!

Pytanie 8: : /

+ zadanie bonusowe... zaprezentuj swój talent!
GŁOSOWANIE Tumblr_mkr5a1jvFj1sn8h4io4_250 GŁOSOWANIE Tumblr_mkr5a1jvFj1sn8h4io3_250

8GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Pon Maj 27, 2013 11:01 pm

Gość


Gość

Buenos dias!


GŁOSOWANIE Rd_login?IMToken=680204050052bd28e93a220evqLjuxebN8SDwGki&redirect_url=http%3A%2F%2Ffooh.pl%2Fpokaz%2F4823777798

GŁOSOWANIE Eb194b1bb5789
GŁOSOWANIE 502e7849b6907
GŁOSOWANIE 724a802f72ea9
GŁOSOWANIE 42e85b5e6cd34

Pytanie 1: Trzeba o to codziennie prosić Najświętszą Panienkę. Prosisz?

Pytanie 2: Bóg jest wszechmocny i może robić co tylko mu się podoba. Jeśli zechce stworzyć taki kamień, to stworzy. Jeśli zechce go potem podnieść to podniesie. Nie ma w tym nic dziwnego.

Pytanie 3: Łaskotki, ale nie tylko w brzuchu, ale w całym swym małym ciałku. Nawet w skrzydełkach.

Pytanie 4: Przecież nie mógłby mieć męża, bo by go zlinczowali. To smutne.

Pytanie 5: Byłabym stolarzem jak mój ojciec.

Pytanie 6: Chciałabym, żeby mężczyzna zabrał mnie na spacer nad rzeką, przy zachodzie słońca. Tam zjedlibyśmy podwieczorek w postaci dzikich jagód. I nie chciałabym, żeby to był meksykanin.

Pytanie 7: Mleka. Zauważył, że krowa karmi swoje dziecko i chciał spróbować czy mu będzie smakowało.

Pytanie 8: Nie znam tej Pani/Pana.

+ zadanie bonusowe... https://www.youtube.com/watch?v=YD121gR9FDI

9GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Wto Maj 28, 2013 8:03 am

Gość


Gość

GŁOSOWANIE Tumblr_mmy4nskZYG1qimfrko1_250
GŁOSOWANIE Normal_002
GŁOSOWANIE Tumblr_mkp8j4dsMm1s6xcf3o1_500
GŁOSOWANIE Tumblr_mn2fusCxhP1qewns0o1_500

Pytanie 1: Co zrobić by na swiecie panował pokój?

Faceci powinni odłożyć swoje maczugi, przestać bić się o każdą kobietę, pieniądz, ziemię... Hm. A może po prostu wytępić facetów?

Pytanie 2: Jeśli Bóg jest wszechmocny, to czy może stworzyć kamień, którego sam nie będzie w stanie podnieść?

Oczywiście, musiałby tylko tworzyć go dla samego zamysłu, że tego jedynego kamienia na Ziemi nawet on nie będzie mógł podnieść.

Pytanie 3: Co czuje motyl w brzuchu, kiedy się zakocha?

Bąbelki?

Pytanie 4: Gdyby prezydent był homoseksualistą, to czy jego mąż byłby pierwszym mężczyzną?

Oczywiście, że nie. Nawet nie brzmi to logicznie. Prędzej Pierwszym Damem.

Pytanie 5: Gdybyś była mężczyzną jakim trudniłabyś się zawodem?

Zostałabym lekarzem. Nie ma żadnego innego zawodu, w którym mogłabym się spełnić zawodowo i mieć z tego pełną satysfakcję. Bo jak tu się nie cieszyć, kiedy dzięki tobie kolejne dziecko przychodzi na świat? Lub kiedy ktoś zdrowieje na twoich oczach i wiesz, że to tylko dzięki tobie.

Pytanie 6: Opisz swoją idealną randkę!

Świece. Truskawki. Bita śmietana. Dużo bitej śmietany.

Pytanie 7: Człowiek, który odkrył, że krowa daje mleko - czego on od niej właściwie chciał?

Skoro cielaki tak samo jak psy, koty czy inne zwierzęta muszą pić mleko i dostają je od matki! Czyli zapewne ten ktoś stwierdził, że będzie ciągnął za wszystkie możliwe rzeczy aż wpadł na wymię!

Pytanie 8: CZY KOCHASZ NIBI?

SZALENIE. Tęsknię po nocach, jest ostatnia osobą, o której myślę tuż przed zaśnięciem i tuż po przebudzeniu.

+ zadanie bonusowe...

TADAM! Pannie F. kiedyś się nudziło i bawiła się w rysowanie węglem. Całkiem ładnie jej to wychodzi, czyż nie?

10GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Wto Maj 28, 2013 2:41 pm

Gość


Gość

GŁOSOWANIE Vap3nEM
GŁOSOWANIE Jzp7dhg
GŁOSOWANIE 1GxE8Jd
GŁOSOWANIE QrJkD1l

Pytanie 1:
Co zrobić by na swiecie panował pokój?
Może zabić głupców? To byłaby dobra połowa populacji. Chociaż zabicie ich wywołałoby kolejną falę oburzenia i mogło prowadzić do dalszych zamieszek... Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że głupcy zostaną poddani selekcji naturalnej.

Pytanie 2: Jeśli Bóg jest wszechmocny, to czy może stworzyć kamień, którego sam nie będzie w stanie podnieść?
Pytanie zawiera odpowiedź. Jest wszechmocny, więc może stworzyć taki kamień.

Pytanie 3: Co czuje motyl w brzuchu, kiedy się zakocha?
Nie odpowiadam na głupie pytania.

Pytanie 4: Gdyby prezydent był homoseksualistą, to czy jego mąż byłby pierwszym mężczyzną?
Na niedorzeczne też nie odpowiadam. Nikt nigdy nie wybrałby na prezydenta homoseksualisty. I na pewno nie zezwoliłby na ślub, tfu! A jakby ktoś wybrał, pewnie z niewiedzy, to jakby lud się dowiedział, to już by nie był prezydentem. Ot co. Co to za przykład, na Boga!

Pytanie 5: Gdybyś była mężczyzną jakim trudniłabyś się zawodem?
Byłabym architektem, albo geodetą, albo inzynierem. Równie dobrze mogłabym zajmowac się tym co teraz. Jako mężczyzna miałabym zdecydowanie mniej problemów w docieraniu do postawionych sobie celów.

Pytanie 6: Opisz swoją idealną randkę!
Idealna randka musiałaby się odbyć w jakimś wspaniałym miejscu, dającym możliwość spełnienia moich zachcianek. Wieczorne wyjście do teatru, opery lub na koncert. Kolacja w przyzwoitej restauracji. Spacer po mieście. Reszta pozostanie milczeniem.

Pytanie 7: Człowiek, który odkrył, że krowa daje mleko - czego on od niej właściwie chciał?
Kolejne głupie pytanie. Ludzie nie są tacy głupi, te pytania obrażają i mnie, i słuchaczy. Człowiek nie odkrył, że krowa daje mleko. On to zaobserwował. Cielęta piją mleko matki, analogia do karmienia dzieci jest nader oczywista. Ten człowiek musiał natomiast sprawdzić, czy mleko krowy nadaje się do picia. Tak. To właśnie chciał zrobić - sprawdzić, czy można pić mleko krowy.

Pytanie 8: CZY KOCHASZ NIBI?
Nie wiem, nie znam. To coś do jedzenia? Pragnę zauważyć, że w dzisiejszych czasach ludzie zbyt często uzywają słowa "kocham", przez co traci ono na znaczeniu. Czy nie wystarczy kochać po cichu, samą obecnością i myślą?

+ zadanie bonusowe... zaprezentuj swój talent!
Och, nikt nie wymierza takich policzków, jak ja. Mam wielu świadków, którzy to potwierdzą. Mogę też na kimś zaprezentować.

Wizualnie zaprezentuję sie później. Pozdrawiam, Adelaide K. Duncan.

11GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Sro Maj 29, 2013 8:05 pm

Gość


Gość

Witam!

GŁOSOWANIE 600cc511c54ef

GŁOSOWANIE Ff5643fdd519e


Pytanie 1: Ludzie musieliby być inteligentniejsi, by na świecie zapanował pokój. Niestety to jednak nigdy nie nastąpi.

Pytanie 2: Jakby chciał się pochwalić to tak.

Pytanie 3: Czekaj, zapytam motylka.

Pytanie 4: Pierwszym dżentelmenem.

Pytanie 5: Dziennikarstwo zawsze i wszędzie. Może byłabym jak Pan Darcy. Podróżowała po Azji, Europie, stanach i opisywała wszystko. Albo jak Pan Foster pisałabym powieści, wydała jakąś książkę.

Pytanie 6: Już taką przeżyłam. Wybrałam się z Benem na przejażdżkę konną, dotarliśmy na polane, gdzie zostałam obsypana kwiatami. Dużo rozmawialiśmy, było wesoło i przyjemnie.

Pytanie 7: Pewnie chciał ją zjeść.

Pytanie 8: Nie, kocham tylko tatusia, Bena, Franię i Sophie.

+ zadanie bonusowe...


GŁOSOWANIE 59c473c750df3

12GŁOSOWANIE Empty Re: GŁOSOWANIE Sob Cze 01, 2013 5:57 pm

Gość


Gość

GŁOSOWANIE B5imo3GŁOSOWANIE A5hkoy
GŁOSOWANIE 2zf1q8hGŁOSOWANIE 2utox7d
GŁOSOWANIE Dwos3t

Pytanie 1: Co zrobić by na świecie panował pokój?

Odp.: Na świecie nie może panować pokój, bo w końcu i tak znajdzie się ktoś, kto rozpęta jakąś wojnę. Pokój doprowadza do chaosu.

Pytanie 2: Jeśli Bóg jest wszechmocny, to czy może stworzyć kamień, którego sam nie będzie w stanie podnieść?

Odp.: Oh, no pewnie, że tak! Stworzyłby wtedy ósmy cud świata!

Pytanie 3: Co czuje motyl w brzuchu, kiedy się zakocha?

Odp.: Na pewno ma skwaszoną minę. SKWASZONĄ, rozumiecie? Ależ ja jestem zabawna!

Pytanie 4: Gdyby prezydent był homoseksualistą, to czy jego mąż byłby pierwszym mężczyzną?

Odp.: Ludzie zabiliby go zanim wziąłby ślub, więc pierwszego mężczyzny by nie było. Proste i logiczne.

Pytanie 5: Gdybyś była mężczyzną jakim trudniłabyś się zawodem?

Odp.: Gdybym była mężczyzną... skaranie boskie być mężczyzną! Ale gdyby już taki pech by mi się przytrafił w życiu, to zapewne zostałabym prezydentem. Ale nie homoseksualistą.

Pytanie 6: Opisz swoją idealną randkę!

Odp.: Ja, wymarzony książę i zachód słońca. Mimo wszystko wiele do szczęścia nie potrzebuję!

Pytanie 7: Człowiek, który odkrył, że krowa daje mleko - czego on od niej właściwie od niej chciał?

Odp: Sądzę, że podpatrzył cielaki, które, notabene, są karmione przez krowę chyba tymi samymi... rzeczami. No to spróbował. I wyszło szydł... mleko z krowy!

Pytanie 8: CZY KOCHASZ NIBI?

Odp.: Jeśli ta pani da mi pracę i pieniądze, to owszem. Jeśli nie, to przykro mi, ale jest dla mnie absolutnie obcą osobą!

+ zadanie bonusowe... zaprezentuj swój talent!

Krawiec szyje, suknie, szale,
Na przyjęcia i na bale,
Bluzy, bluzki i bluzeczki,
Dla mamusi i córeczki. ♥


GŁOSOWANIE 33fdo5d GŁOSOWANIE Acvjgo

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach