Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Dalsze losy doktorka

Jakie staty dla doktorka?

Dalsze losy doktorka Vote_lcap26%Dalsze losy doktorka Vote_rcap2 6% [ 1 ]
Dalsze losy doktorka Vote_lcap244%Dalsze losy doktorka Vote_rcap2 44% [ 7 ]
Dalsze losy doktorka Vote_lcap238%Dalsze losy doktorka Vote_rcap2 38% [ 6 ]
Dalsze losy doktorka Vote_lcap212%Dalsze losy doktorka Vote_rcap2 12% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 16


Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dalsze losy doktorka Empty Dalsze losy doktorka Wto Lip 23, 2013 12:06 pm

Mistrz Gry

Mistrz Gry

Jako, ze doktor Promnitz nie ma już racji bytu jako NPC, a porzucać go nie chcę, to czeka mnie stworzenie jego karty. Problem jednak mam przy jego statystykach. Teoretycznie musiałby zaczynać od zera, z drugiej jednak strony cofnął by się sporo jak na ilość fabuły , w której brał udział.
Dlatego też pozostawiam to w waszej kwestii jak to rozwiązać.
Jeśli o honor chodzi - zacznie od zera.

http://oldwhiskey.my-rpg.com

2Dalsze losy doktorka Empty Re: Dalsze losy doktorka Wto Lip 23, 2013 12:08 pm

Gość


Gość

Honor na 50 i szalei i trać awesome face, punkty bym zostawiła po postób fabularnych-nic-jako-npc-nie-wnoszących masz masę.

3Dalsze losy doktorka Empty Re: Dalsze losy doktorka Wto Lip 23, 2013 12:12 pm

Gość


Gość

Ja ewentualnie myślałam o oszacowaniu ilości punktów, którą doktor mógł zdobyć, ale to by było w uj.

4Dalsze losy doktorka Empty Re: Dalsze losy doktorka Wto Lip 23, 2013 12:56 pm

Gość


Gość

jeśli już byś koniecznie chciała zmieniać wydaje mi się jedyną rzeczą to 130 pkt rozdzielić tak jak każdy gracz + dodać pkt za prace, jakoś może ogarniesz co i gdzie pisałaś i honor po mojemu nie może być zero a jak już to albo 50 albo nawet coś ponad.

5Dalsze losy doktorka Empty Re: Dalsze losy doktorka Wto Lip 23, 2013 1:26 pm

Gość


Gość

Można by ustalić cechy, które w zawodzie lekarza są najważniejsze(moim zdaniem: inteligencja, spostrzegawczość, refleks), cechy bo cechy(charyzma, sprawność fizyczna), oraz cechy dla szpanu nic prawie nie dające(celność - no bo co? skalpelami będzie rzucał do celu?). Z tego wszystkiego z cech ważnych zostawić 2/3 obecnych punktów, ze zwykłych zostawić 1/2 punktów, a celność zredukować do dolnego przedziału(do 6 pkt). Mi po tym wszystkim ze 265 punktów jakie ma doktorek wyszło 156 chyba, czyli nie tak mało, ale więcej niż świeżak po trzydziestce. No, ale to tylko mój pomysł ^_^ Ogólnie za redukcją, ale właśnie takich cech mniej istotnych w zawodzie, a co do honoru... to zostawić jak jest bo skoro był NPCem to wszystkiego o jego życiu nie wiemy, może zasłużył się w jakiś wielki sposób dla miasta, albo je podpalił, hu nołs?

6Dalsze losy doktorka Empty Re: Dalsze losy doktorka Sro Lip 24, 2013 10:22 am

Mistrz Gry

Mistrz Gry

no i teraz mamy remis! Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

http://oldwhiskey.my-rpg.com

7Dalsze losy doktorka Empty Re: Dalsze losy doktorka Sro Lip 24, 2013 1:21 pm

Gość


Gość

Jestem za 130 punktami oraz za bonusem za pracę Smile

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach