Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Zlot... Piła :D?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zlot... Piła :D? Empty Zlot... Piła :D? Sro Wrz 04, 2013 4:30 pm

Gość


Gość

Ok, wow, nigdy nie sądziłam, że do tego dojdzie, ale zapraszam was do mojego cudownego miasta - PIŁY!

Moi rodzice wyjeżdżają i od 12 mam dom wolny na prawie dwa tygodnie. Będzie jedynie mój brat, ale jeśli komuś nie przeszkadza przedstawiciel płci brzydkiej ze śmieszną, wikindzką brodą, który dużo je, to nie będzie problemu awesome face

Jedyna rzecz, o którą bym prosiła: nie więcej, niż 4 osoby na raz. Piła ma kijową komunikację miejską, a z buta nie ma sensu chodzić, bo odległości są raczej wielkie, więc zostaje samochód, ew. taksówka (w Pile tania).

Atrakcje, na które mogę was zaprosić, to pub Atmosfera, lamerska impreza na bowlingu, karaoke w czwartek, kino helios (bilety za jedyne 15 złotych za bilet i mój przystojny kolega na kasie), galeria Kasztanowa, WDK w PDK, ogladanie mojej kolekcji ołówków i oglądanie Survivora z moją siostrą. Ewentualnie jedzenie, jeśli Bryan będzie gotował. Albo podróż samochodem do Skórki, Chodzieży, czy innej takiej metropolii.

ZAPRASZAM awesome face

2Zlot... Piła :D? Empty Re: Zlot... Piła :D? Sro Wrz 04, 2013 5:56 pm

Gość


Gość

ewentualnie zamulanie przed komputerem - zapomniałaś dodać

3Zlot... Piła :D? Empty Re: Zlot... Piła :D? Sro Wrz 04, 2013 6:08 pm

Gość


Gość

Tak, tak!
I park na Wyspie!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» ZLOT
» Zlot Kraków

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach