Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Jak mniejszać gofy i obrazki?

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Jak mniejszać gofy i obrazki? Empty Jak mniejszać gofy i obrazki? Sro Sty 22, 2014 1:01 am

Gość


Gość

Krok 1
Jak mniejszać gofy i obrazki? RVL7irL

Krok 2
Jak mniejszać gofy i obrazki? GTHy7Dm


Jak to wygląda w praktyce? O tak:
Jak mniejszać gofy i obrazki? Tumblr_mtuespr5zQ1qcwjtpo1_500 To mój podpis w oryginalnej wielkości

Jak mniejszać gofy i obrazki? Tumblr_mtuespr5zQ1qcwjtpo1_500a to po zmniejszeniu. Takie cwane mamy możliwości forum!

 Lubię to!

2Jak mniejszać gofy i obrazki? Empty Re: Jak mniejszać gofy i obrazki? Sro Sty 22, 2014 9:14 am

Gość


Gość

a gofry też można zmniejszać?

eheheheh

ok, to był kiepski żart.

3Jak mniejszać gofy i obrazki? Empty Re: Jak mniejszać gofy i obrazki? Sro Sty 22, 2014 10:15 am

Gość


Gość

Napisałabyś jeszcze jaki rozmiar wpisać, bo ja to nigdy nie wiem i pewnie wyszłoby mi coś kulawego awesome face

4Jak mniejszać gofy i obrazki? Empty Re: Jak mniejszać gofy i obrazki? Sro Sty 22, 2014 12:12 pm

Gość


Gość

Z rozmiarem jest taki myk, że jak wpiszesz szerokość, to wysokość musi być proporcjonalnie mniejsza, co mnie zawsze przerasta xD Ale czasem (i nie wiem nigdy od czego to zależy, na pewno ja robie coś źle) wystarczy ze wpiszesz szerokość/wysokość a to drugie dostosowuje się samo.

5Jak mniejszać gofy i obrazki? Empty Re: Jak mniejszać gofy i obrazki? Sro Sty 22, 2014 12:33 pm

Gość


Gość

Na tym forum wystarczy wpisać tylko jedną zmienną (wysokość lub szerokość) a druga dopasuje się sama.

No ale ale, tu miało być o mieszaniu gofrów?! I gdzie jakiś przepis?

6Jak mniejszać gofy i obrazki? Empty Re: Jak mniejszać gofy i obrazki? Sro Sty 22, 2014 10:22 pm

Gość


Gość

W błędzie był ten kto myślał, że rady udzielę jak gify zmniejszać- nie zadawajcie o nie pytania! To wszystko dotyczy gofrów!

Przepis na gofry: masę do gofrów wlewasz niewielką chochelką do rozgrzanej gofrownicy, po czym ją zamykasz. Czekasz kilka minut, aż ciasto się zarumieni i je wyciągasz. Uważaj, żeby się poparzyć!
Smacznego!



Dodając w ten sposób obrazek, jedna zmienna nie wystarczy. Chyba, że chcemy mieć i długość i szerokość taką samą. Inaczej jest, jak się wkleja obrazki poprzez html. BBCode poniżej:
Kod:
[img(szerokośćpx,wysokośćpx)]http://adre url grafiki[/img]

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach