Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Gwałciciel xD vs. GwałZoja

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Gwałciciel xD vs. GwałZoja Czw Lut 06, 2014 7:49 pm

Gość


Gość

Czy jest ktoś kogo postać mogła zgwałcić Zoję?
Tak, wiem, że to zrobił NPC, ale jeśli by się dogadać to pewnie da się wciągnąć w to jakąś realną postać. Chciałabym żeby Zoja się gdzieś tym gwałcicielem spotkała w jakiś randomowych warunkach w stylu herbaciarni czy targu..
Ktoś, coś?

2Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Re: Gwałciciel xD vs. GwałZoja Czw Lut 06, 2014 8:49 pm

Gość


Gość

Zoja, nie wydaję zezwolenia na gwałt. XD Ty nieczysta fetyszystko! Który to już raz?

3Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Re: Gwałciciel xD vs. GwałZoja Czw Lut 06, 2014 9:13 pm

Gość


Gość

Patrick xDD
Chodzi mi o to ,żeby ten Twój NPC okazał się jakimś graczem, żeby Zoja mogła go spotkać Razz

4Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Re: Gwałciciel xD vs. GwałZoja Czw Lut 06, 2014 9:17 pm

Gość


Gość

Fox Cię przeora niczym żyzne pole Cool

5Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Re: Gwałciciel xD vs. GwałZoja Czw Lut 06, 2014 9:28 pm

Gość


Gość

Tego się obawiam xD

6Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Re: Gwałciciel xD vs. GwałZoja Czw Lut 06, 2014 9:31 pm

Gość


Gość

Zgwałzojo, ma droga, niestety jestem tylko z doskoku, więc =/= dla sesji. Niestety. :/

7Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Re: Gwałciciel xD vs. GwałZoja Pią Lut 07, 2014 7:56 am

Gość


Gość

Może chcesz mieć chińskie bobo Very Happy

8Gwałciciel xD vs. GwałZoja Empty Re: Gwałciciel xD vs. GwałZoja Pią Lut 07, 2014 10:55 am

Gość


Gość

Jakby nie patrząc, Kin jest o wiele dłużej w mieście i z pewnością zna "doktoreczkę" Very Happy  Fox ponoć przyjechał po sylwestrze, więc lepiej będzie wybrać napalonego Chińczyka, który dzieli kobiety na eksluzywne dziwki oraz pospolite dziwki Razz

W końcu też próbował zgwałcić nie jedną fabularnie kobietę (Amy, Eva, Nadia).

Chińskie bobo będzie Very Happy

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach