Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Wasze ulubione pairingi!

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 5]

1Wasze ulubione pairingi! Empty Wasze ulubione pairingi! Sob Lip 28, 2012 9:20 pm

Gość


Gość

Czyli trochę fandomu w naszej grze!
Jakie są wasze ulubione pairingi? Kogo łączycie w pary, nawet jeśli te osoby nie zamieniły ze sobą słowa? awesome face

2Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Sob Lip 28, 2012 9:23 pm

Gość


Gość

Mercedes i Krzysiu - Pasują do siebie jak pięść do nosa, no idealos! <3

3Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Sob Lip 28, 2012 9:23 pm

Gość


Gość

BELASCO X CHARLOTTE foreva.
a inne pary?
hm... nikogo nie szipuję, tylko ich. awesome face

4Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Sob Lip 28, 2012 9:33 pm

Gość


Gość

Charlie zginiesz... Very Happy

Też stawiam na BelascoxCharlotte

5Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Sob Lip 28, 2012 9:46 pm

Gość


Gość

I TAK MNIE KOCHASZ : *

6Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Sob Lip 28, 2012 10:05 pm

Gość


Gość

BelascoXKażda kobieta Cool

7Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 12:23 pm

Gość


Gość

alfons i burdelmama I love you
no i ksysiu i mcercedemes TAK PASUJĄ DO SIEBIE
i zaczynam też parować Beatrice i Eliasa Cool

8Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 12:33 pm

Gość


Gość

mi pasują krzyś+charlie wub w ogóle do krzysia to dużo pasuje, hehehh, wszyscy pasują do bad boya awesome face

9Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 1:11 pm

Gość


Gość

w końcu to nasz plejboj awesome face

10Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 9:12 pm

Gość


Gość

Natanie Hawton.
LOOOOOOOL?!
Elias i Bea?XD
To najgorszy pomysł EVER

A Krzysiu będzie :

Wasze ulubione pairingi! Foreveralone

11Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 9:14 pm

Gość


Gość

Przy takim wianuszku wielbicielek forever alone?
Wydało się, Krzysiu. Jesteś homo nyanyannyan

12Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 9:20 pm

Gość


Gość

Przecież ja kocham tylko pana Belasco <3

13Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 9:33 pm

Gość


Gość

jusz sie tak nie podlizuj. : /
jeszcze, chociaż serduszko mnie boli i w ogóle smuteczek: Natlka i Noe do siebie pasują. Dwie (tu było słowo ciapciak, ale niektórym wydawalo sie obraźliwe) delikatne duszyczki, wyobraźcie sobie tylko ich dzieci! <3

14Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 9:37 pm

Gość


Gość

ICH DZIECI BĘDĄ CUDOWNE, ŚLICZNE PO MAMUSI, MĄDRE PO TATUSIU, NO NIE WIECIE? XDDD

dwa ciapciaki było ok, KTO SIĘ OBRAŻAŁ morph

i jeszcze AmeliaxFinnegan są uroczy <3

15Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Nie Lip 29, 2012 9:43 pm

Gość


Gość

OBRAŻAŁA SIE CZARLI.
A Amelka i Finnegan też są słodcy, ale ja miałam wspierac pejring titusa i amelki wiec sory batory. xD a tak na serio - to amelkaxfinnegan zawsze spoko.
: Wasze ulubione pairingi! 2259250399

16Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Pon Lip 30, 2012 8:26 am

Gość


Gość

Ja? Ależ skąd! Ja ci komplementy prawiłam z tego tytułu!
Wyobraźcie sobie Amelkę z Krzysiem :3 Do niego naprawdę wszystko pasuje! xD

17Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Pon Lip 30, 2012 12:24 pm

Gość


Gość

Amelka i Krzyś? nie, to nie to!

18Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Pon Lip 30, 2012 6:20 pm

Gość


Gość

A czytałaś wątek na cmentarzu? awesome face

19Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Czw Wrz 06, 2012 4:42 pm

Gość


Gość

Javier i Mercedes, koniec kropka Cool

20Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Czw Wrz 06, 2012 4:44 pm

Gość


Gość

DOPRA DAJEMY CZADU

tyle par może być, tylko jak zwykle ja forever alone XDDD

ale tam, no szipuję BelascoxCharlotte, zaczęłam KrzysiaxCzarlie i JavieraxMercedemes

nie, nie chcę pastora z Alice, hehhehe, Alice ma być z Titusem awesome face

21Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Czw Wrz 06, 2012 5:15 pm

Gość


Gość

Dobra...

NATALIE I HATE YOU PASTOR KOCHA ALICE :C TY ZAZDROSCISZ BO CHCESZ GO DAC Z NATALIE !

Ok typujemy

BelascoxCharlotte, (tak krzyś to wręcz pobłogosławi!)
KrzyśxWszystkieLaskiWMieście Cool
JavierxMercedes !!!!!!!
MorganxSantos mówie wam to będzie wielka miłość

22Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Czw Wrz 06, 2012 5:23 pm

Gość


Gość

Przejrzałaś mnie :<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Krzysiu to powinien mieć jakiś harem, czy coś

23Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Czw Wrz 06, 2012 5:25 pm

Gość


Gość

taa Morgan i Santos zabójcza miłóść

24Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Czw Wrz 06, 2012 5:39 pm

Gość


Gość

kto się czubi, ten się lubi, czy coś w ten deseń awesome face

25Wasze ulubione pairingi! Empty Re: Wasze ulubione pairingi! Sob Gru 08, 2012 10:54 pm

Gość


Gość

Belasco i Lola.
Lola i Patrick.
Liliane i Jeremy.
Promnitz i Joyce.
Ryan i każda awesome face

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 5]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach