Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Podziękowania

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Podziękowania Empty Podziękowania Sro Lut 20, 2013 2:54 pm

Gość


Gość

I raz, dwa trzy... dziękujemy Xu : *



Ostatnio zmieniony przez Patty Quinally dnia Sro Lut 20, 2013 11:02 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:17 pm

Gość


Gość

Nie znam go... Na razie mi z kostek nic dobrego nie wyszło... Nie mam żadnej odznaki... Z mapek nie korzystam... Ale i tak dziękuję! Zaangażowanie samo w sobie godne podziwu, a wykonana praca tym bardziej! Więc, że jestem słaby w życzeniach to, sto lat(żeby chociaż emeryturę kiedyś dostać), zdrowia, zapału i wszystkiego dobrego!

3Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:18 pm

Gość


Gość

przybiłabym mu solidną piąteczkę za to Cool ! a nawet dwie, albo trzy!
(a u mnie piąteczka to najwyższa forma uznania, zaraz po pochwale wzrokowej!)

4Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:22 pm

Gość


Gość

Dziękujemy Ci pięknie Marcinie za trud włożony w to forum. Podziękowania 3244525976
Chciałabym się tu rozpływać nad pojedynczymi rzeczami, nad tym co wniosłeś, ale wiem, że meżczyźni lubią konkrety, więc powiem - dziękuję za wszystko!
I pomagaj nam dalej, cooo? Podziękowania 670509965

5Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:26 pm

Gość


Gość

Za to, że uśmiech Nibi codziennie przynosi,
a w sercu troskę dla obcych - forumowiczów - nosi,
rozciągamy usta w ramach niemej podzięki
oraz liczymy, że w marcu będzie nas na pęki!

HOHOHOHO! awesome face Udało się!

6Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:34 pm

Gość


Gość

A ja podziękuję przede wszystkim za ogrom wykonanej pracy, własną inicjatywę i chęć do pomocy oraz za to, że pan Marcin nie traktuje forum pbf jako mrzonki i zachcianki swojej lubej. Dziękuję za grafiki, które wnoszą tu wiele, z których można się cieszyć i są kwintesencją miodności tego forum o Dzikim Zachodzie. Dzięki za ogrywanie roli kogoś, o kim moglibyśmy się nigdy nie dowiedzieć, a odwala kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam. Very Happy

7Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:36 pm

Gość


Gość

To ja dodam, że jak dostałam pierwszą swoją odznakę, to byłam mega
zachwycona! Dziękuję za nią! I za wszystko co dla forum robisz. Nie ma lepszego
cichego i niewidocznego pomocnika od Ciebie! awesome face

8Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:37 pm

Gość


Gość

Cześć Marcinie :3
Bardzo Ci dziękuję z całego serduszka, że nam tak ładnie pomagasz i właściwie to po części dzięki Tobie to forum działa jak działa i że jest takie... no, fajne, no. Mapki są super i mnożnik jest super i wszystko jest super, a odznaki to już w ogóle kosmos i coś pięknego. I specjalnie weszłam na ow w czasie mojego odwyku cotygodniowego od ow aby napisać Ci takie ładne rzeczy, WIĘC PROSZĘ TO DOCENIĆ.
Buziaki,
TAJEMNICZA ADMINKA

9Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 3:47 pm

Gość


Gość

Dziękuję za pomoc w tworzeniu forum, które jest pierwszym, w jakim się zakochałam.

10Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 4:07 pm

Gość


Gość

cześć Marcin :3 nie mam bladego pojęcia co to jest css, więc dobrze, że jest ktoś, kto to ogarnia awesome face i w sumie nie wiem, co ci powiedzieć, ale miło, że jesteś i dostarczasz Nibi nowe pomysły, i w ogóle że bierzesz udział w życiu tego naszego małego internetowego światka :3

11Podziękowania Empty Re: Podziękowania Sro Lut 20, 2013 11:21 pm

dr Artur Promnitz

dr Artur Promnitz

Podziękowania 1t5t9z

Marcin patrzy na wasze laurki

12Podziękowania Empty Re: Podziękowania Czw Lut 21, 2013 8:51 pm

Gość


Gość

Marciiiiiiin! *pisk w stylu fanek Justina Bobra (po niemiecku Biber to bóbr, hehe)*
Nie wiem, kim jesteś, ale jesteś GENIALNY. Ale najbardziej to ja bym ci chciała podziękować za swoją pracę, którą tu włożyłeś i w ogóle, że tak super to wszystko robisz. No i za te pomysły! Jesteś genialny koleś Cool i pomagaj Nibi dalej, bo jak nie... to no!
Jeszcze raz dzięki ZIOM! Ty i twoja wyobraźnia rządzicie!

PS. https://www.youtube.com/watch?v=jGKZVELkVn8 - specjalnie dla ciebie! Bo trzeba mieć FANTAZJĘ, żeby robić CSS!

13Podziękowania Empty Re: Podziękowania Czw Lut 21, 2013 8:54 pm

Gość


Gość

14Podziękowania Empty Re: Podziękowania Czw Lut 21, 2013 10:06 pm

Gość


Gość

Ja też dziękujęVery Happy Fajnie mieć takiego niewidocznego anioła stróża, który pomaga no i który się z nami dzieli Nibi Smile Pozdrawiam serdecznie Smile

15Podziękowania Empty Re: Podziękowania Czw Lut 21, 2013 10:08 pm

Go??


Gość

dzięki paszczęki

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach