Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Śmieszne teksty!

3 posters

Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Go down  Wiadomość [Strona 28 z 29]

676Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 06, 2014 7:07 pm

Gość


Gość

Ruchard napisał:Nie był pewien czy kładzenie się obok niego było dobrym rozwiązaniem, ale nie zamierzał dzielić się tym spostrzeżeniem z pielęgniarką. Przełknął jedynie śliną, błagając swój umysł, aby nie skupiał się na jędrnych piersiach jakie znajdujących się w niewielkiej odległości od jego dłoni. Ani o zgrabnym tyłeczku, którym nieświadomie pewnie kręciła. Ani o jej szczuplutkiej talii, ani...
Przełknął ciężko ślinę, wpatrując się usilnie w jej oczęta, aby przestać myśleć o tych wszystkich sennych marzeniach na jawie. Gdy mówiła, nie był do końca przekonany o co chodzi, ale usilnie szukał w tym sensu. Doceniała, jak bardzo się starał powstrzymywać i że tak cierpliwie znosił jej strach, te wszystkie odrętwienia w jakie wpadała.
- Czyli że ty... ? - Zaczął, ale nie dokończył, po raz kolejny próbując przełknąć ślinę, której mu brakowało w ustach. Nic dziwnego, że Zoja obawiała się tak gwałtownych ruchów, skoro nawet nie wiedziała do końca jak została zgwałcona. W sensie nie dotykała swoich oprawców, uciekając gdzieś w swój wyimaginowany świat. - Może... hym.. może... - zaciął się, błądząc wzrokiem po jej gładkiej twarzy. - Może chciałabyś... znaczy się... dotknąć.. ale no... aby... zobaczyć, że ja... że to nie gryzie... że ja... no, że to... - Próbował z siebie wydukać i ukryć w całej wypowiedzi słowo "dotknąć".
I ty chłopie, masz 38 lat?! Zachowujesz się gorzej niż prawiczek! - wrzeszczał na siebie w myślach, dlatego spojrzał w końcu dość nieoczekiwanie - bo nieśmiało w oczy Zoi. Może nawet z lekką nadzieją.
POST ROKU, A DOPIERO STYCZEŃ SIĘ ZACZĄŁ.

677Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 06, 2014 7:57 pm

Gość


Gość

Ruchard napisał:Usadowił się ciężko na jakiejś desce i podniósł znów palec wskazujący do góry.
- Tyko tloche, spalem al tu nagle huk! - Tutaj zrobił gest obrazujący ogromny wybuch. Przy odpowiedniej mimice i rozszerzaniu oczu, efekt musiał być komiczny. Gdyby tylko nie pożar w tle. - Nalpielw to do nij leciec, bo to to ju powalna splawa! Ale pacze. - Dramatyczna pauza. - A lestalacja se pali! Nolmalnie isc nie chcialem, bo mnie ta pogonila i bandyte se za menza wziela. A tak? By szewca glecnego miala. Ja ostatni laz to pol loku pilem! Tyko tamta mnie takie wyluty zlobila i musialem dziabnac! - Począł tłumaczyć z przejęciem, trzymając blondynkę za rękaw i zmuszając ją tym samym, aby pochylona była w jego stronę i wysłuchiwała tego wszystkiego. Dopiero kolejny wybuch w restauracji zwrócił uwagę szewca, przypominając iż nie przyszedł na zwierzenia, ale na pomoc.
Więc zerwał się ochoczo i koślawym krokiem podszedł do Emmy, próbując złapać wiadro, jakie dorwała w swoje rąsie. - No dal mi kobito, wody tleba nalac, lez po wode! - Wymamrotał, przecząc swojemu zachowaniu.
Na co Emma: napisał:Kiedy Moore zaczął bredzić, umysł Emmy zaczął pracować na najwyższych obrotach. Musiała ogarnąć przecież co mówił, musiała! Prawda? Stanęła przed wielkim dylematem. Gasić, czy najpierw wysłuchać? Aż poczerwieniała na twarzy. A gdyby wiedziała, co za sprośne myśli o niej miał szewc, to aż by pewnie spłonęła sama.
Gdzieś spał? Gdzieś leciał? Instalacja? Ach, do restauracji! Och, och, no tak! Bo przecież swego czasu, to pan Moore u pani Beatrice był widziany często. Bandytę za męża? Och, na pewno chodziło o panią Beatrice, bo tylko ona miała takiego męża przestępcę. Ostatni raz pił pół roku?! PIŁ PRZEZ PÓŁ ROKU?! No tak, to wszystko jasne, gdzie zniknął na tyle czasu. Był pijany! Jaka tamta, jaka tamta? Emma aż otworzyła szeroko oczy. Ach, boże, teraz po wiadro przychodził? Odsunęła się, żeby nie mógł jej go zabrać.
- Jaka tamta, kto? Jakie wyrzuty, dlaczego? A co z panną Lynch? a doktor Promnitz?
A Ruchard rzecze tak: napisał:Słysząc pytania ze strony Emmy, zaciekawił się bardziej jej osobą a nie wiadrem, którym mu ciągle uciekała. Znów wycelował palcem w niebo, garbiąc się przy tym i uśmiechnął szeroko, z satysfakcją.
- A ten buc to mnie w dupe pocalowac moze. Bom sie oswiadczyl i niedugo slup! - Zakręcił palcem wskazującym, prostując się i podnosząc wysoko brodę dojrzał gwieździste niebiosa. Popatrzył na nie i dopiero po chwili przypomniał sobie o obecności panny Scott. Blondyna gdzieś tam mu umknęła.
- A plyjela! - Krzyknął uradowany, klepiąc się po udach z radości. - Tyko le zlaniona i se mne tloche boi. Ale to minie, bo.. - Tutaj urwał i rozejrzał się podejrzliwie dookoła, zbliżając swoją twarz do kobiety. - Bo.. - podjął i znów urwał, aż w końcu zarzucił ciężkie ramię na barki kucharki i dokończył: - Bo dala sie po syi calowac! - I zachichotał lubieżnie, jakby conajmniej upojną noc spędził z Zoją. - Tyko potem wiecej nie chciala - machnął dłonią zasmucony, ale niezrażony mówił dalej: - i zem musial sam sobie ulzyc. Bo cisnienie takie, le lohohoho! - Znów się roześmiał, zapominając o całym pożarze.

678Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Sro Sty 08, 2014 12:18 pm

Gość


Gość

Krzyś napisał:Przecież Finn...och no ja pierdolę, prędzej bym dał 100$, że on ma cipkę, niż kogoś zgwałci

679Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Sro Sty 08, 2014 7:39 pm

Gość


Gość

Wiadomość od przyjaciółki.

kocham cie, kocham cie, kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie, kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,nie przyjade w weekend, kocham cie,kocham cie,bo jestem na l4,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,i musze napisac prace i przygotowac sie na ekonometrie, kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,kocham cie,

co za małpa XD

680Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Sro Sty 08, 2014 10:29 pm

Gość


Gość

[22:25:37] dr Judith O. Milton : Plemniki popełniają już samobójstwa.
[22:25:43] dr Judith O. Milton : Masowe samobójstwo.
[22:25:47] Zoja Lynch : Siergiej Popow POST
[22:25:59] Emma Scott : tak, włśnie dlatego jest pezpłodny
[22:26:13] Kevin Burnett : a to se wyszkolił
[22:26:16] Emma Scott : bo jego nasienie ma taką depresję
[22:26:39] Kevin Burnett : smutne plemniki ze spuszczonymi głowami
[22:26:51] Beth Randall : Emma Scott post
[22:27:00] Emma Scott : smutne korniszonki

681Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pią Sty 10, 2014 1:52 am

Gość


Gość

Och, tiny, tiny awesome face

Śmieszne teksty! - Page 28 ZGn0Cxe

682Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pią Sty 10, 2014 7:37 pm

Gość


Gość

Mąż się bawi w Trevora XD

"O nie Ben się nie dawał zwieść tej niewinnej buźce. Tutaj buziaki i radość z kwiatów za jego plecami pewnie znowu jakieś szkaradne tajemnice. Może powinien postępować jak Trevor skoro tylko tak można żonę czegoś nauczyć.
-A teraz czas na karę. Już nigdy więcej niczego przede mną nie ukryjesz! Jak posiedzisz trzy dni w piwnicy to zmądrzejesz.- zaciągnął Aud na siłę do piwnicy i jednokładnie zamknął klapę by nie wyszła."

683Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pią Sty 10, 2014 10:28 pm

Gość


Gość

Goody Nielsen napisał:Łykała jak dzieci historie o Świętym Mikołaju.

684Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Nie Sty 12, 2014 6:51 pm

Gość


Gość

Dżeki napisał:jednak kiedy do środka wkroczyła Tolinką z wierną sobie od wieków miną, to nagle ucichła, a atmosfera zaczęła się nagle robić ciężka jak Aretha Campbell 1000 chesesburgerów później. 

685Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 13, 2014 9:25 am

Gość


Gość

Christopher Carswell napisał:Nikt nie będzie tlukl Bena, poza Kacwelem.


No tak, nikt inny nie może xDDD

686Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 13, 2014 11:54 am

Gość


Gość

[11:51:47] Liliane Fassbender : jak myslicie ile marcos wytrzyma mojej histerii zanim sam mnie dostawi do domu błagajac o litosc ?

[11:51:55] Francesca McLagen : godzine awesome face

[11:51:58] Calliope Cross : Liliane Fassbender 2 posty

687Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 13, 2014 10:46 pm

Gość


Gość

Nadia napisał:Obecne podłoże bardzo przypominało Nadii ponure uliczki Londynu, jednakże od momentu gdy uwolniła się i zamieszkała w pięknej dzielnicy, przyzwyczaiła się do luksusu i przestała lubić błoto i smród.

688Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 13, 2014 10:53 pm

Gość


Gość

to nie jest śmieszne, ale dedykuję mojemu mężowi : D
W rękach dobrego lekarza i woda staje się lekarstwem.

689Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 13, 2014 11:08 pm

Gość


Gość

[23:04:36] Kevin Burnett : nooo ale Burnett jest wkurwiony
[23:05:41] Cornelius Darcy : to niech idzie na kurwy
[23:05:43] Cornelius Darcy : *D
[23:05:46] Cornelius Darcy : Śmieszne teksty! - Page 28 670509965

690Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Sro Sty 15, 2014 12:14 pm

Gość


Gość

[12:08:53] @ Mistrz Gry : loco najlepsyzym kandydatem
[12:08:55] @ Mistrz Gry : zoabczyz
[12:09:02] @ Mistrz Gry : będzies znosic piękne indiańskie sukienki
[12:09:10] @ Mistrz Gry : będizmey ci pleść włosy w warkocze
[12:09:22] @ Mistrz Gry : będziesz nosić paciorki i dzwoneczki
[12:10:34] Sonseeahray joined the chat on Sro Sty 15, 2014 12:10 pm
[12:10:35] Liliane Fassbender : a moje dzieci?!
[12:10:37] Liliane Fassbender : i Kevin/!
[12:10:57] @ Mistrz Gry : dzieci to nie problem
[12:11:00] Taza : Kevin duzy chłopak poradzi sobie
[12:11:04] @ Mistrz Gry : mozemy je sprowadzić do wioski
[12:11:33] Taza : Będziesz Lili Złotowłosa
[12:11:46] @ Mistrz Gry : Piekarnia Złotowłosa
[12:12:18] Taza : Loco będzie rusztował piecyk
[12:12:58] Taza : Dzidą

691Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Sro Sty 15, 2014 1:24 pm

Gość


Gość

[13:05:59] William Hawkins : może dzisiaj ktoś zechce ze mną popisać
(...)
[13:09:39] Taza : William Hawkins ja mam Kevina wolnego
[13:10:10] Taza : z Zojką bym wolał ale mozemy pisać
[13:10:33] William Hawkins : no dzięki Śmieszne teksty! - Page 28 1479404879

692Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Czw Sty 16, 2014 7:07 pm

Gość


Gość

Doktorek!

Zaszedł za biurko, wypisał receptę i podał France.

OLEJ

- A. Promnitz M.D.


I pieczątka.

- Żebyście sobie obie do głowy wlały.

693Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Sob Sty 18, 2014 1:15 pm

Gość


Gość

Przypomniał sobie, że przecież jej się nie przedstawił. 
- Piekarnia- powtórzył i wskazał na nią palcem- Piekarnia - wskazał na siebie- Loco. 
Och, był z siebie dumny, że tyle zrozumiał. Marcos? Co marcos? Może to znaczyło 'dziękuję'? Uśmiechnął się więc do niej i pokiwał głową. Nie ma za co, nie ma za co mu dziękować. Przecież nie był takim potworem, jakimi byli ci Biali. 

694Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 20, 2014 9:15 pm

Gość


Gość

Kin Ji Jung napisał:Panie Szeryfie.

Piszę do Pana bo to dość osobista sprawa i delikatna. Poznałem pana siostrę Amy, wydawało się miła dziewczyna, nawet zaprzyjaźniliśmy się. Ale do rzeczy. Z racji tego że dbam o wizerunek swój oraz pana siostry, odmawiałem tego spotkania, bo zadawanie się z chińczykiem, jej i panu mogło by przynieść niechlubną opinie. Namówiła mnie na spotkanie, pod pozorem kupienia herbaty zwabiła mnie do mojego domu, oczywiście odmawiałem, ale uległem, wie pan kobiety mają coś w sobie. Gdy tylko przekroczyłem próg domu ta rzuciła się na mnie jak tygrysica na swoją ofiarę, zaczęła mnie całować, opierałem się póki mogłem, w pewnym momencie poczułem silne uderzenie w głowę. Potem niewiele pamiętam, obudziłem się po kilku godzinach z rozciętą głową, ale i nie tylko, bolał mnie, no, no miałem ściągnięte spodnie i bolał mnie mój penis. Nie chce nawet myśleć co się stało. Nic nie pamiętam. Jako zemstę na mojej osobie i po mojej odmowie pana siostra załatwiła swoją potrzebę na moim łóżku, znaczy nasrała mi na materacu. Ale to nie wszystko zginęło mi z mieszkania sto dolarów. Wiem że to delikatna sprawa więc piszę do pana osobiście. Nie wnoszę na razie oskarżenia, proszę o załatwienie sprawy bez zbędnego rozgłosu. 



Kin Ji Jung

Umarłam XD

695Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Czw Sty 23, 2014 12:38 pm

Gość


Gość

FRANKA napisał:Franiu. Bądź lojalna.
Popłakałam się

696Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pią Sty 24, 2014 10:17 pm

Gość


Gość

Callie na gg:
22:04
jak to nie zabiłaś mnie nasieniem (NOPE, NOPE, KURWA, NIE DAM SIĘ, NIE, taka myśl zarodka), to królik skojarzył mi się z Winniem XD
gulasz z Manna

GULASZ Z MANNA  Lubię to! 
JADŁABYM

697Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pią Sty 24, 2014 11:32 pm

Gość


Gość

[23:30:12] Pomocnik Mistrza : Jerry Eisenberg gdzie jestescie?

[23:30:31] Jerry Eisenberg : w dupie

[23:31:03] Julian Wright : w sosnowcu?

698Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 27, 2014 7:29 pm

Gość


Gość

[19:25:58] Barbie Johnson : kolejną chcesz gwałcić?
[19:26:22] Timothy Baker : Barbie Johnson nie :/
[19:26:34] Eva Snow : Timothy Baker nie? :C


Very Happy:D:D

699Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Pon Sty 27, 2014 9:35 pm

Gość


Gość

Kostki by Dixie.

1,2 - znajdujesz puszkę z drobniakami, w której jest około 15$
3,4 - znajdujesz zużyte gacie Marcosa
5 - znajdujesz pudełko ze zdjęciami nagich, młodych chłopców - czyżby to była kolejna tajemnica Marcosa?
6 - znajdujesz martwą mysz



1,6 - znajdujesz pudełko ze zdjęciami gołych bab (z brodą)
2,5 - znajdujesz pończochę Callie
3,4 - znajdujesz zużyte gacie Tulia!



Krzyś szczęśliwy, bo znalazł pończoszkę, ale ! 

Nie ciesz się z tej pończoszki - Tulio przymierzał!

700Śmieszne teksty! - Page 28 Empty Re: Śmieszne teksty! Czw Sty 30, 2014 12:00 pm

Gość


Gość

Pancho:

"Hop sa sa, skakał jak paralityk, nie mając pojęcia czy tańczy, czy ma atak padaczki."

XD

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 28 z 29]

Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach