Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

komentujemy fabułę

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Sro Paź 30, 2013 11:17 pm

Gość


Gość

SAME SMUTY :CCCCC

52komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Sro Paź 30, 2013 11:18 pm

Gość


Gość

TATO, DLACZEGOOOOOOOOOOOO

53komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Sro Paź 30, 2013 11:24 pm

Gość


Gość

Kobiety, wino, śpiewu brakuje!

54komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Czw Paź 31, 2013 12:28 am

Gość


Gość

RZYCIE TAKIE ZŁE ;____;

55komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Czw Paź 31, 2013 12:34 am

Gość


Gość

Za dużo facetów mnie kocha! ;__;

56komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Czw Paź 31, 2013 12:39 am

Gość


Gość

komentujemy fabułę - Page 3 Raining_david_tennant

57komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Czw Paź 31, 2013 10:07 am

Gość


Gość

Francesca McLagen napisał:Za dużo facetów mnie kocha! ;__;
Nikt mnie nie kocha

58komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Czw Paź 31, 2013 5:38 pm

Gość


Gość

Joseph Evans napisał:
Francesca McLagen napisał:Za dużo facetów mnie kocha! ;__;
Nikt mnie nie kocha
Mnie też nie

59komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Pią Lis 01, 2013 5:07 pm

Gość


Gość

i mnie! [a Dziesiąty to dobry gif reaction XD]

60komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Pon Lis 18, 2013 8:42 am

Gość


Gość

Sala wypełniona tłumem, piękne kobiety w pięknych sukienkach i wygoleni panowie z krawatem na szyi. Na scenę wychodzi zawsze piękna i kontrowersyjna Francesca McLagen, a towarzyszy jej przystojny Kevin Burnett 
- Drodzy Państwo - uroczo zwraca się do publiczności pani McLagen po czym przedstawia nominacje do Złotych Jagód. 
- Drodzy Państwo - powtarza Burnett bo jest tak cholernie stremowany że nic nie umie wmyślić innego bardziej oryginalnego. Otwiera kopertę i czyta.
- Palmę pierwszeństwa za najlepszy napad otrzymują Brad Jenkins znany jako Dynamit oraz Ricky Garret BRAWO!!!! - krzykną po czym pomyślał "kurwa mać".
Brad Jenkins wstaje wraz z kulawym Rickym i wchodzą na scenę. Ricky trzymał kule (słowo "kula" napiera nowego znacznie), a Brad trzyma dynamit, oj mikrofon
- Dziękuję jesteśmy naprawdę wzruszeni - Brad przeciera oko, nikt na szczęście nie widział szklącej się źrenicy - dziękuję to jest naprawdę takie wzruszające, nigdy nie doświadczyłem takiego uczucia, no może gdy patrzę w oczy pewnej kobiecie - Brad puszcza oczko w trzy różne miejsca sali. Ktoś by pomyślał że ma tik nerwowy - Obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby dostarczyć państwu jeszcze więcej rozrywki, jeszcze więcej fajerwerków, jeszcze nie raz BANG BANG, jeszcze Bank!
Klepną Garreta w ramie po czym zeszli ze sceny.

61komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Pon Lis 18, 2013 9:26 am

Gość


Gość

Hahaha, dobre ! xD

Najbardziej mi się podoba kawałek, że puścił oczko w trzy różne miejsca sali xDDD

62komentujemy fabułę - Page 3 Empty Re: komentujemy fabułę Pią Sty 24, 2014 12:29 am

Gość


Gość

komentujemy fabułę - Page 3 1625596_222904977896281_1255730644_n

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach