Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Poznajmy się!

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Poznajmy się! - Page 2 Empty Re: Poznajmy się! Sob Wrz 22, 2012 11:48 pm

Gość


Gość

Mieszkam przy rogu, tuż obok Żabki. Nie bój się pod Ropuszkę podejść xD

27Poznajmy się! - Page 2 Empty Re: Poznajmy się! Nie Wrz 23, 2012 12:03 am

Gość


Gość

Niee ja na Mickiewicz anie ide jeszcze mnie tam w zakłądzie zamknąłXD

28Poznajmy się! - Page 2 Empty Re: Poznajmy się! Sob Gru 22, 2012 9:48 am

Gość


Gość

Ponieważ się nudzę w robocie, to coś tutaj naskrobię Wink
Zacznę od tego, że jestem niezwykle i miło zaskoczona faktem, iż jest tu więcej starszyzny. Dzięki temu nie czuję się tak głupio, że w wieku... 28 lat, bawię się w tekstowe rpg Very Happy Gdzie nie trafię, to zawsze jestem najstarsza!
Przybyłam tu do was po kilku miesiącach nieobecności w świecie pbf, zajęta wcześniej interaktywną grą Survivor.
Kojarzy ktoś reality show, w którym (zwykle) 18 śmiałków trafia (przewaznie) na wyspę, gdzie są (z reguły) podzieleni na dwa plemiona, konkurujące ze sobą i walczące o pozostanie w grze, by w końcu ktoś wygrał milion dolarów? Uwielbiam to i w ciągu dwóch miesięcy nadrobiłam z 20 sezonów. Byłam uzalezniona, ale na szczęście mi już przeszło. Zmęczyło i resztę odstawiłam. Teraz uzależnię się od Old Whiskey i Was! Very Happy I przez styczeń na pewno będziecie mnie tu mieć, bo potem zgłaszam się do kolejnej edycji internetowego Surva, więc będzie mnie tu pewnie mniej, ale wrócę!
A w prawdziwym życiu, pracuję sobie w branży papierniczej (tak ładnie określając), a w wolnych chwilach słucham muzyki i podśpiewuję pod nosem (nieudolnie i no dobrze w pracy też). Numer jeden u mnie to Bon Jovi (koncert w Gdańsku będzie!), dalej mogę wymienić Alanis Morissette, Lenny Kravitz, Ayreon Epica, Van Canto, Kev Fox, John Lennon hmmm i inni w podobnych klimatach. I kocham muzykę z lat 80, nie interesując się nawet kto jaki gatunek reprezentuje.Wtedy to nawet Disco miało sens! *.*
Dalej, jak już niektórzy wiedzą, uwielbiam postcrossing, czyli międzynarodową wymianę pocztówkami (teraz mniej, bo kaski brak, a od stycznia chyba jeszcze rzadziej, przez podwyżki cen Sad ) - "pocztówkowy szał, każdy z nas ich 500 miał, zamiast nowej pary jeans" - tak to mniej więcej wygląda Wink
Jestem właścicielką króliczka miniaturki Łobuzi, który jest już u mnie rok, po tym jak poprzedni właściciele porzucili go na mieszkaniu i chyba by zginął niechybnie, gdyby nie ojciec mojej znajomej, która przyczyniła się do spełnienia mojego marzenia Smile No tak, jestem marzycielką, wierzę w to, że jeśli tylko chcemy możemy wiele zdobyć, osiągnąć, spełnić. Tylko trzeba mówić o swych marzeniach i nieco czasem wysilić się, by je urzeczywistnić.
Mieszkam teraz w Krakowie, po ucieczce ze Śląska i już nie wyobrażam sobie, że mogłabym to miasto opuścić. Chyba tylko wyruszając w świat, by potem osiedlić się w Grecji Very Happy Ale to takie żarty, na pewno chcąc ją zwiedzić wzdłuż i wszerz, by jednak wrócić do Krakowa i móc cieszyć się wspomnieniami. A jak będzie, to kto wie Wink


ok, chyba za dużo tego tekstu ;p

29Poznajmy się! - Page 2 Empty Re: Poznajmy się! Sob Gru 22, 2012 11:10 am

Gość


Gość

Kobieto, 28 to przecież wdzięczny wiek!
Do Surva możesz mi potem podesłać link, czy coś, chociażby do poczytania, bo mnie to zaciekawiło.
O Boże, disco, BURN BABY BURN, DISCO INFERNOOOO! Nie wiem, czy to'80, ale uwielbiam to Very Happy
Postcrossing - nie wiedziałam nawet, że istnieje, ale chcę!

Tekstu nigdy nie za dużo.

30Poznajmy się! - Page 2 Empty Re: Poznajmy się! Sob Gru 22, 2012 11:39 am

Mistrz Gry

Mistrz Gry

Mieszkam teraz w Krakowie, po ucieczce ze Śląska i już nie wyobrażam sobie, że mogłabym to miasto opuścić.

ZE ŚLONSKA SIĘ NIE UCZIEKO DZIOŁCHA!

http://oldwhiskey.my-rpg.com

31Poznajmy się! - Page 2 Empty Re: Poznajmy się! Sob Sty 05, 2013 12:09 pm

Gość


Gość

Powinnam pisać pracę licencjacką. Albo zrobić pracę na zaliczenie z podstaw prawa. Albo posprzątać mieszkanie.
Każdy z nas dobrze jednak o tym wie, że o wiele lepiej jest siąść na forum i popisać, jak nie fabularnie to właśnie w offtopie.
Na imię mi Natalka (lubię, jak zdrabniają moje imię, ale rzadko to robią :C), ale wszyscy zazwyczaj wołają na mnie Alutka (z powodu rzekomego podobieństwa do postaci z "Rodziny zastępczej"). Od czerwca rozpoczęłam pracę z grupą dzieci od 6 miesiąca życia do 3,5 lat i zdążyłam już trzykrotnie zmienić pracę. Udało mi się znaleźć coś na drodze z PKP a moją uczelnią, dzięki czemu nie muszę martwić się za bardzo o dojazd. Ostatnio nawet przekonałam się, że spacery mi służą i staram się unikać tramwajów i autobusów jak tylko się da. Przy rozkopanym Poznaniu nie ma z tym wcale zbyt wielkiego problemu, skoro mam do dyspozycji 15 minutowy spacerek zamiast 40 minutowej jazdy.
Wiele osób zarzuca mi, że strasznie narzekam i marudzę. Mam nadzieję, że nie zniechęcicie się przez to Razz W każdym razie... lubię pisać. Pierwsze forum na jakim byłam poznałam dzięki znajomemu z dzieciństwa, już w I klasie gimnazjum. Od tamtej pory coraz więcej się uczyłam, przynosiło mi to więcej frajdy i tak jakoś się stało, że któryś rok leci. Na dzień dzisiejszy nie widzę możliwości, abym mogła z tego zrezygnować.
Moje zainteresowania?
Jest ich dużo w sumie. Po pierwsze zagłębianie wiedzy o rozwoju małych dzieci, możliwościach oraz ich kreatywności, sposoby prowadzenia zajęć, kontrolowanej zabawy i tak dalej i tak dalej. W przyszłości zamierzam założyć żłobek albo klub malucha, w zależności od tego co będzie bardziej dochodowe Razz
Od ponad roku rozpoczęłam przygodę z judo. Tak, wiem, że nie osiągnę zbyt wiele, ponieważ jestem za stara. Ale na pasje nigdy nie jest zbyt późno. Żałuję, że nie mogę pojawiać się na treningach 4 razy w tygodniu, ale dwa też pozwalają mi na poczucie satysfakcji i spełnienia. Coś wspaniałego, chociaż tylko kilka razy udało mi się wygrać walkę Very Happy W każdym razie nie zamierzam z tego zrezygnować, chociaż wielu moim najbliższym osobom to nie odpowiada.
Muzyka ciągle jest w jakiś sposób obecna w moim życiu, chociaż sprzedałam swojego 12strunowego akustyczka ponad dwa lata temu. Gram, śpiewam nie tylko dla dzieci, ale czasami na mszach (byłam w zespole parafialnym) jak potrzeba. Ostatnio polubiłam zespoły takie jak Beltaine, Two Steps from hell, covery Birdy i.. dalej nie pamiętam.
Fantastyka.
Tak.
Kocham smoki.
Ubóstwiam wręcz.
Anna MacCaffrey "Jeźdźcy smoków z Pern" - mimo, że nie trawię sf, uwielbiam jej smoki.
No... i to na tyle, bo chyba dużo tekstu mi wyjszło : O

32Poznajmy się! - Page 2 Empty Re: Poznajmy się! Czw Sty 31, 2013 11:50 am

Gość


Gość

Ok, no to też się dopiszę, no bo co nie jak tak Wink
Mam na imię Marta i jak to Marta, to jestem mocno uparta, czy grzechu warta to nie wiem. Mam 20 na karku, studiuję w kolegium nauczycielskim język angielski. Tak, chcę być nauczycielką. Moją pasją są konie, jeżdżę od 5 roku życia. W maju zeszłego roku byłam zmuszona sprzedać swojego konia i od tego czasu nie jeżdżę. Przykro.
Poza tym uwielbiam książki, fantasy zwłaszcza - Tolkiena, Pratchetta. Nie jestem nauczona słuchać bez przerwy muzyki (gdyby nie mój chłopak, to czasami i miesiące bym bez niej wytrzymała Wink), ale to nie znaczy, że nie lubię. Nie umiem się przy niej uczyć, skupić.
I nie lubię niepotrzebnego wysiłku. I nie lubię chodzić do małych sklepików, bo jest mi potem zawsze przykro odmawiać sprzedawcom i nigdy nie kupuję tego, co potrzebuję i wydaje tam mnóstwo pieniędzy.
Ogólnie to jestem raczej optymistycznie nastawionym stworzonkiem, które używa dużej ilości podwórkowej łaciny. O.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach