Old Whiskey
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum RPG


You are not connected. Please login or register

Narzekajdło

2 posters

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 4]

1Narzekajdło Empty Narzekajdło Wto Lip 17, 2012 5:26 pm

Gość


Gość

CZEŚĆ UTKNĘŁAM W KRZYŻU BO SIĘ WE WRONKACH WYKOLEIŁ POCIĄG HURA
KURWA JAK ZIMNO
MAMO GDZIE JA JESTEM
WEŹCIE MNIE STĄD.

2Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Wto Lip 17, 2012 8:05 pm

Gość


Gość

Umieram po robocie. Szczyt sezonu w biurze podroży to koszmar.

3Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Nie Sie 05, 2012 6:44 pm

Gość


Gość

1. Ugryzła mnie pszczoła. Fajnie jest być uczulonym na jad owadów - mało nie wylądowałam na pogotowiu. Tylko to mnie uratowało, że rodzice chcieli jechać nad jezioro i tam będą "M. i D., a one są pielęgniarkami, przeżyjesz". Dzięki bogu - najgorsze wspomnienia życia mam ze szpitala....
2. Pierwszy raz w życiu paliłam po studencku. I nagrali to na komórki. Miałam nie palić już. FML.
3. Boli mnie brzuchu, a od leków antyhistaminowych zaraz zemdleję. Albo zasnę na siedząco. Albo nie wiem sama, czuje się jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł. <3
Żyć nie umierać.

4Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 06, 2012 1:00 pm

Go??


Gość

Gorąco, kurwa.

5Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 06, 2012 1:28 pm

Gość


Gość

William Ford napisał:Gorąco, kurwa.

A mi nawaliła klima w robocie...jeszcze tylko 8 h Narzekajdło 3244525976

6Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Wto Sie 07, 2012 11:06 am

Go??


Gość

Jestem histeryczką.


Źle wypełniłam polecenie przelewu, na poczcie nikt nie zwrócił na to uwagi, kasa poszła, nie doszła od piątku, napisałam maila, źle napisałam maila, nie odpisali, nie mam kasy, jutro się kończy termin, a jak nie to odsetki.
No kurwa.
Usunę w tym Oriflame konto, jak Boga kocham. Niech mnie więcej nie nęci, nie kusi, nie wyłudza po kilkadziesiąt złotych raz na kilka miesięcy.

7Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Czw Sie 09, 2012 9:47 am

Gość


Gość

Nuda, noooo

8Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Czw Sie 09, 2012 2:50 pm

Mistrz Gry

Mistrz Gry

Wczoraj wyszłam o czwartej z domu i dopiero wróciłam. Zawsze spoko. Szczególnie że zaraz znowu wychodzę i wracam wieczorem. <3 Łapcie mnie w nocy. Plus - niefajnie że taki mały ruch. :c

http://oldwhiskey.my-rpg.com

9Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pią Sie 10, 2012 5:19 pm

Go??


Gość

czemu tu tak pusto? :roll: ;c

10Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 20, 2012 6:30 pm

Go??


Gość

musze sie ogarnac w tempie natychmiastowym bo zwariuje

11Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 20, 2012 7:05 pm

Gość


Gość

cześć, mam dosłownie ochotę nakrzyczeć na moją matkę - mój brat, nieudacznik życiowy, traktuje ją jak swoją służącą, siedzi cały dzień na tyłku i jak Ona każe mu coż zrobić woła mnie "żebym mu pomogła". Ach i ma prawie dwadzieścia lat, jutro idzie do pracy po raz pierwszy w życiu (wzbraniał się przed nią nogami i rękami, tak btw) którą załatwili mu rodzice, a ona mu robi kanapki. KANAPKI. kurwa mać. A w październiku idzie na bananowe elo studia - fajnie bo olewał liceum a i tak będzie się uczył na wymarzonym kierunku, chociaż na państwówkę by się nigdy w życiu nie dostał (połowa do progu zawsze spoko). A ja? Ja przez niego sie przeniosłam do brzydszego mieszkania, nie jadę nigdzie na wakacje, nie mam kasy na zakupy ALE MATKA MU ROBI KANAPECZKI. jak jej powiedziałam o tym to się wydarła na mnie, że mam spieprzać.
a potem gadka że dla mnie zrobiliby to samo - co? posłaliby mnie do szkoły, w której semestr kosztuje pięć kafli? wcale nie chce nigdzie iść, wolałabym iść do pracy
W skrócie - mój brat jest chujem, a moi rodzice nic z tym nie robią.

12Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 20, 2012 7:27 pm

Gość


Gość

Boze Merc biedaczku Sad

13Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 20, 2012 7:53 pm

Gość


Gość

faworyzowanie starszego rodzeństwa mode on
skąd ja to znam
biedna Merc :<

14Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Wto Sie 21, 2012 7:04 pm

Gość


Gość

odwykłam od pakowania i taaaak mi się nie chceee, wywaliłam ciuchy na łóżko i teraz będą czekać pewnie nim pójde spać, żebym je wsadziła do walizki, eheheh.
i poszłam na pilates A GO NIE BYŁO i bardzo mi smutno z tego powodu, bo teraz ponad tydzień bez ćwiczeń będzie :C

15Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pią Sie 24, 2012 9:44 am

Gość


Gość

Ludzieeee czemu śpitaaa ?

16Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 27, 2012 10:19 am

Gość


Gość

Cześć, mam juz w dupie moja prace, brak internetu, robactwo, i wilgotne ciuchy, jest zjebana pogoda i mam juz szczerze DOSYC. Trzy dni temu mialam odejsc z pracy, ale mnie przekonali, zebym zostala no i NA CO MI TO? Jest dzisiaj zimni, a ja sie zle czuje, mam rozjebane flaki po wczorajszym kebsie i CHCE DO DOMU CHCE PRALKE I NORMALNA LAZIENKE MAMOOOOOOOOO

17Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Pon Sie 27, 2012 9:43 pm

Gość


Gość

moja siostra sie dzis na mnie wkurwila bo nie jestem nonstop glodna i za wolno chodze, ale pzeciez nigdzie sie nie spieszylo, dzien byl ladny i cieply a ona s zezarla i bulke i obiad i ch ja powinno obchodzic ze ja nie chce. i trudno, tak, martwie sie ze nie starczy euraskow, bo 5 musi byc na bilet i chce kupic sobie na droge pol kilo czekolady, tak chce, to moja pamiatka wakacji ktora zjem nim z nich wroce, trudno. i super, popierdolila gdzies hen i wrocila do domu, ok, zwiedzanie miasta samemu bylo bardzo ok, i byl typ ktory umial po polsku 'jak leci' i 'smacznego' i to tez bylo ok, moglam wejsc do sklepu przynajmniej. ale jeszcze poltora dnia i jutro znow bedzie pewnie chodzic wsciekla na to, ze zyje, wiec jakos mi sie to nie usmiecha. eh, eh.

18Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Wto Sie 28, 2012 9:48 am

Gość


Gość

Szefowa się nade mną znęca psychicznie. Wysiadam już.

19Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Sro Wrz 05, 2012 2:42 pm

Gość


Gość

niech oni włączą CIEPŁĄ WODĘ bo się wkurwię, jak jutro jej nie będzie, serio. a jutro muszę mieć dobry humor. brak ciepłej wody z rana automatycznie to przekreśla.

a, no i trzecia zjeba. teraz to już nawet nie wiem za co.

włączcie ciepłą wodę, chuje ;(

20Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Nie Gru 30, 2012 4:17 am

Gość


Gość

Heheh, nie mogę spać, boli mnie głowa.
i do tego żołądek, bo wypiłam sfermentowany sok i nie mogłam go wyrzygać. fu fuj fuj, niedobrze mi na samo wspomnienie o tym ohydnym smaku.
a gdyby ktoś się dziwił, jakim cudem wypiłam sfermentowanego soku na tyle, żeby źle się czuć, to już odpowiadam: byłam spragniona. bardzo. chwyciłam sok z szafki, odkręciłam go i przechyliłam, wlewając zawartość prosto do gardła. dopiero po chwili doszło do mnie, że coś jest nie tak.
bleee niedobrze mi

21Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Nie Sty 06, 2013 3:33 am

Gość


Gość

Dopiero teraz dochodzi do mnie, że od początku mojego grania na forach rpg mija obecnie chyba 8 rok. Kiedyś tworzyłam postaci, które miały po 16 lat i czułam, że są tak dorosłe jak nie wiem, teraz mam 20, a moje postaci po 25 (a na zwierzęcych forach ze standardowo młodziutkiej, zwinnej i powabnej, podobającej się wszystkim postaci nagle robię się.. stara. Po prostu stara. Siwa, ze skrzypiącymi koścmi i stawami bolącymi na zmianę pogody).
Patrzę na jednym forum po kp innych userów - 15, 17, 16, 19 lat.. Co ja jeszcze robię na takich forach?
Brzmię jak stara baba! To też śmieszne.

22Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Nie Sty 06, 2013 11:35 am

Gość


Gość

jak to co robisz, grasz z dziewczynami które mają lat 24, 25 i 28!!

23Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Nie Sty 06, 2013 12:32 pm

Gość


Gość

No właśnie! Nie masz co narzekać, Zoja!

24Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Nie Sty 06, 2013 3:13 pm

Gość


Gość

No też prawda, tu jest inaczej, ale reszta for to 14-16 latki Razz

25Narzekajdło Empty Re: Narzekajdło Czw Sty 10, 2013 1:36 pm

Gość


Gość

eh, jezu, co ja robię z tym życiem. eh.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 4]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach